LOGOWANIE CB

Witamy na forum Fundacji "Chcę urosnąć"

Twoje dziecko nie rośnie? Zapytaj, co robili inni rodzice w podobnej sytuacji. Tu wymienisz poglądy, poznasz doświadczenia i opinie.

Katowice

Re: Katowice

Byliśmy u pani doktor. Zaleciła nam diagnostykę w szpitalu. Muszę to sobie poukładać. Wiele rzeczy dziś o synku usłyszałam, których bym się nie spodziewała. Niektóre zupełnie przeciwne od tych, które słyszałam od genetyka. Trudne to wszystko. Rzeczywiście, pani doktor bardzo konkretna, nie owija w bawełnę i ma ogromną wiedzę, a poza tym jest miła dla dzieci. Polecam. Jesienią idziemy do szpitala z dzieckiem.

monia123
ranks
useravatar
180 Postów
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Szkoda czasu na Kraków. Chodziliśmy 2x do dr Roztoczynskiej ...miło i mało konkretnie."proszę zapisać sie do poradni...skierowanue wzuac kd pediatry" czas oczekiwania do poradni endo w uda ponad rok ....strata czasu i nerwów . W usd byliśmy u gastro - wyszedł przerost flory bakt. Ale jak się okazało po leczeniu bez wpływu na późniejszy wzrost.

vintage
ranks
useravatar
43 Posty

Lekarz Roztoczyńska, jak się później okazało, zajmuje się głównie chorymi na tarczycę. Też uważam, że szkoda czasu na nią, jak chodzi o niskorosłość, ona tym tematem totalnie gardzi, inni są od tego - w jej mniemaniu mało ważnego - tematu.

monia123
ranks
useravatar
180 Postów

Mam pytanie odnośnie wizyty u dr Faski. Synek był u niej pierwszy i jedyny raz w lipcu u.r., zleciła badania w szpitalu i miał testy. W wypisie mamy "do kontroli jonogram oraz IGF-1, zalecona kontrola w poradni endo i genet.". Zapisałam się więc do poradni endo, ale wyjaśniłyście mi, że to bez sensu i mam się trzymać dr Faski. Tak robię, ale też przez wzgląd na to nie były synowi wykonane takie badania jak dotąd - ani jonogram, ani IGF-1. Zaliczyliśmy genetyka. Za dwa tygodnie mam termin z synkiem do dr Faski. Czy powinnam zrobić prywatnie te badania? Wiem, że to może się komuś wydać głupie, ale ja nie wiem jak to działa. Doktor wystawia sama zlecenia, czy te zalecenia z wypisu są istotne?

monia123
ranks
useravatar
180 Postów

Tak prywatnie, tu nie ma znaczenia idziesz do laba i mówisz, możesz ewentualnie pokazać wypis żeby błędu ktoś nie popełnił smile
A powiedz mi gdzie idziesz do niej na wizytę, bo przyznam szczerze że od kilku dni próbuje się do niej dodzwonić na kom po 20 tak jak prosiła no i nie odbiera sad
Wiem, że ona przyjmuje jeszcze gdzieś w Katowicach oprócz lux medu bo sama mi o tym mówiła, no ale nie mam jak się umówić sad
poza tym cena u niej bezpośrednio tez jest niższa niż w luxmedzie

tussska
ranks
useravatar
83 Posty

Ja chodzę w Bielsku Białej na ul.Partyzantów 44

monia123
ranks
useravatar