LOGOWANIE CB

Witamy na forum Fundacji "Chcę urosnąć"

Twoje dziecko nie rośnie? Zapytaj, co robili inni rodzice w podobnej sytuacji. Tu wymienisz poglądy, poznasz doświadczenia i opinie.

Jak Filip zjeżdża z siatki

Re: Jak Filip zjeżdża z siatki

24 CENTYL TO NAPRAWDE bardzo dobry wynik smile
chcialabym tyle u mego synka....
piszesz ze najnizszy w klasie sad to co dopiero u nas bedzie sad

KAMIL81
ranks
useravatar
107 Postów
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

KAMIL ja to oczywiście wiem. Rzecz w tym, że mój syn spadł z naprawdę wysokich centyli. I póki trzymał się 25 to uznałam, że nie wpadam w panikę. Po mimo, że ja i mąż jesteśmy na 75 centylu a nasza córka 50-75 c. Ale piszą na "Rosnę zdrowo", że powinnam go mieć na oku. No to mam  wink
A najmniejszy jest faktycznie, szedł do komunii i stał pierwszy w szeregu dla najniższych.. najniższy z najniższych, że tak powiem.

March
ranks
useravatar
260 Postów

witaj March! Mój syn do komunii również szedł jako najniższy z najniższych, szkoda że razem nie szli w parze  big_smile  bo wtedy Twój syn byłby wyższy od mojego. Mój obecnie 125 cm.

Żyj tak jak umiesz najlepiej, bo może być za późno ... .

iwadiniki
iwadiniki
ranks
useravatar
194 Posty

iwadiniki witaj! U was za to waga ładnie wygląda.. A ja się cieszę, że młody trzyma się 10c.. Mamy 23,8 kg. Jest szał..

March
ranks
useravatar
260 Postów

Wagowo wygląda ładnie, jednak to straszny niejadek, potrafi zjeść tylko śniadanie i potem jogurt w ciągu dnia i doprowadza do wymiotów z głodu swój żoładek -masakra. Nie dostaje czipsów itp. Nie wiem czemu tyje regularnie.

Żyj tak jak umiesz najlepiej, bo może być za późno ... .

iwadiniki
iwadiniki
ranks
useravatar
194 Posty

Widzisz a mój przeciwnie. Zjada codziennie kaszę z nutramigenem i owocami, kilka kanapek, obiad, owoce, kolacja. Serio jada więcej niż rówieśnicy. Ale tu mamy wytłumaczenie bo ja też jestem chudzielcem po mimo pochłaniania dużych ilości wszystkiego.

March
ranks
useravatar
260 Postów

March napisał:

Rzecz w tym, że mój syn spadł z naprawdę wysokich centyli. I póki trzymał się 25 to uznałam, że nie wpadam w panikę. Po mimo, że ja i mąż jesteśmy na 75 centylu

Jeśli spadnie poniżej 25 centyla to będzie o 2 kanały niżej od rodziców a wtedy zakwalifikuje się już do diagnostyki,więc może wtedy coś się wam wyjaśni?Mój Filip też w pierwszym roku życia był na 75 centylu a teraz na 33 i trochę mnie to martwi bo już zaczął dojrzewać (11 lat) i trochę się obawiam, że za wcześnie i czy to go nie zablokuje.

March napisał:

A najmniejszy jest faktycznie, szedł do komunii i stał pierwszy w szeregu dla najniższych.. najniższy z najniższych, że tak powiem.

A na ten temat też coś wiem bo Alan też szedł w tym roku do komunii ze wzrostem 117 cm.Więc teraz jak jesteśmy u nas w kościele to ksiądz go zna, ale jak jedziemy np. do mojej mamy to zawsze się obawiam czy ksiądz mu da komunię czy nie bo taki mały, ale jak ja też idę za nim to mogę powiedzieć, a jak nie to stresuję się.Na razie jednak nic takiego się nie stało, więc chyba nie potrzebnie się obawiam.
Centymetrów dla Filipa-czy twój Filip też taki indywidualista jak mój?Podobno chłopcy o tym imieniu są urodzonymi przywódcami i bardzo inteligentni:)Pozdrawiam.

alli
ranks
useravatar
434 Posty

Jak widać u nas wszystko po staremu. Filip regularnie rośnie i choć nadal jest wśród najniższych chłopców to przyrost ma prawidłowy. Powolutku zaczyna się okres dojrzewania. Bardzo jestem ciekawa, czy nadrobi stracone centymetry czy skończy na 30 centylu. Pozdrawiam wszystkich.

March
ranks
useravatar
260 Postów

Informacje forum

Statystyki:

Ilość wątków:
1429
Ilość sond:
1