LOGOWANIE CB

Witamy na forum Fundacji "Chcę urosnąć"

Twoje dziecko nie rośnie? Zapytaj, co robili inni rodzice w podobnej sytuacji. Tu wymienisz poglądy, poznasz doświadczenia i opinie.

Paweł potrzebuje pomocy.

Paweł potrzebuje pomocy.

Kochani!!
Potrzebujemy pomocy w sfinansowaniu leczenia Omnitrope 10.
Poniżej apel, jakie moje dziecko napisało samodzielnie. Zbieramy z puszkami na różnych imprezach, organizujemy wydarzenia w okolicy, mamy subkonto w Fundacji AVALON  Nr konta : 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001  KRS 0000270809 cel: Sitak, 6627
założyłam zrzutkę :  https://zrzutka.pl/leczenie-pawla Bardzo proszę o pomoc, dla nas ważna jest każda złotówka

"Mam na imię Paweł i prawie 12 lat, chodzę do 5 klasy. Mieszkam z rodzicami i młodszym bratem w gminie Olsztyn, koło Częstochowy.
Różnię się bardzo od moich rówieśników, wzrostem, bo jestem bardzo niskim chłopakiem. Mam 132 cm wzrostu, a moi koledzy 145 cm a nawet 155 cm.
Ja przez długi czas wcale nie rosłem.  Pierwszy raz z tego powodu byłem w szpitalu kiedy miałem trochę ponad 4 lata. Potem jeździłem z mamą do Łodzi na różne badania, kilka razy leżałem na oddziale endokrynologicznym w Centrum Zdrowia Matki Polki i wszystko miało być dobrze, ale ja nadal nie rosłem.
Rok temu rodzice wspólnie z panią doktor podjęli decyzję o terapii hormonem wzrostu. Te codzienne zastrzyki bolą, trzeba zawsze wieczorem być w domu, wcześnie chodzić spać.
Ale ja zniosę wszystko, chcę urosnąć, dogonić moich kolegów, grać z nimi w piłkę, bo trener powiedział że jestem za mały.
Widzę, jak rodzice często się martwią, bo za zastrzyki trzeba płacić.
Prawie 1500 zł miesięcznie. Ja niczego bardziej nie pragnę jak tego, żebym mógł być jak inni chłopcy, bo teraz to wyglądam nie na V klasę, ale na II albo III. "

anika
ranks
useravatar
68 Postów
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Paweł potrzebuje pomocy.

Cześć anika ☺ mój Filip ma obecnie 13 lat i tez bierzemy hormon od września ale na NFZ na szczęście. Poszukaj w swoim mieście i okolicach klubów fitness a tam instruktorów Zumby , przedstaw im sprawe, oni bardzo chętnie organizują tzw charytatywne maratony Zumby na których zbierają pieniążki na konkretne dziecko. Potrzebna jest sala gimnastyczna,  najlepiej w podstawowce, trzech lub czterech rozchwytywanych instruktorów Zumby i trochę reklamy o imprezie. Oni tańczą, kobiety spalają boczki i wszyscy są zadowoleni a ty najbardziej. Wstęp to bilet o określonej cenie , która idzie na dziecko. Na maratony średnio przychodzi od 40 do 100 osób.  Ja jestem z warszawy i sama uczestniczę prawie w każdym takim maratonie i uwierz, że to naprawdę działa. Pozdrawiam Beata ☺

RudaFlorka
ranks
useravatar
35 Postów

Re: Paweł potrzebuje pomocy.

Dziękuję za podpowiedź, znam instruktorkę zumby, tancerzy. To świetny pomysł!! Mam pozwolenie z gminy na działanie - w każdym zakresie. To też dużo, bo mieszkam w gminie bardzo atrakcyjnej turystycznie, mogę na każdej imprezie plenerowej zbierać pieniądze, mogę we współpracy z gminą i ośrodkiem kultury uczestniczy w różnych wydarzeniach. Próbuję wszystkiego.

anika
ranks
useravatar
68 Postów

Informacje forum

Statystyki:

Ilość wątków:
1429
Ilość sond:
1