LOGOWANIE CB

Witamy na forum Fundacji "Chcę urosnąć"

Twoje dziecko nie rośnie? Zapytaj, co robili inni rodzice w podobnej sytuacji. Tu wymienisz poglądy, poznasz doświadczenia i opinie.

lodówka

Re: lodówka

Ostatnio weszłam na stronę AliExpress i jest sporo lodówek medycznych,ja od jakiegoś czasu robię zakupy na tym portalu ,jest bezpieczny-sprzedający nie otrzyma zapłaty jeżeli my nie potwierdzimy że otrzymaliśmy towar.  https://www.aliexpress.com/item/2017Rec … &tpp=1  to jest przykład mniejszej lodówki .Przy płatności dolary przeliczane są na zł po kursie bankowym. Warto poszukać.

Ania72
ranks
useravatar
242 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Xetanorka jeśli istotne jest tylko bezpieczne przewiezienie hormonu, to zapewne wystarczy.
Sprzęt z BitBlue ma jednak mega zaletę jeśli nie jedziesz samochodem i masz chory kręgosłup.

Jest bardzo lekki big_smile

A ja rosnę i rosnę... latem zimą na wiosnę
Jak nie ciałem to duchem big_smile

Mamutek
Lena
ranks
useravatar
710 Postów

ja nie jeżdżę samochodem tylko publicznymi środkami transportu ( kręgosłup mam zdrowy ) smile
1x na 3 miesiące jestem w stanie dźwigać lodówkę , która nota bene jest mała i zgrabna - jak mam 1 wkład ( wiosna, jesień, zima) to prawie nie czuję - przy dwóch wkładach latem troszkę się da odczuć ale to rzadko jest
ja uważam, że jeśli ktoś np. nie lata samolotem to nie potrzebuje drogiego sprzętu
ale to tez zależy indywidualnie od zasobności portfela/ potrzeb rodziców czy pacjenta (np. częste obozy, kolonie) - mnie lodówka z wkładami kosztowała 130 zł i jestem zadowolona
jeśli ktoś ma potrzebę na droższy sprzęt to już indywidualne decyzje
dotarcie do ośrodka zajmuje nam ok 2h, często 2h w ośrodku, plus 2h powrót , w między czasie 2 h na galerie czy obiad - liczę ogólnie 8h i temp jest ok

xetanorka
ranks
useravatar
593 Posty

Dzięki za cenne informacje dziewczyny. Tak się cieszę że jest to forum! big_smile W sumie racja z drogą lodówką. Potrzebuje czegoś głównie do transportu. Szpital mamy 40 min drogi od domu, ale wiadomo, że na miejscu zawsze dłużej zejdzie niż by się chciało, a potem człowiek głodny wink No i czasem gdzieś w głąb kraju chce się pojechać. Kupię te specjalne wkłady, nad torbą się zastanowię. Boję się awarii prądu i wolę mieć zabezpieczone ampułki i spokojną głowę wink

ewelina_walczak@op.pl
Mama Antka
ranks
useravatar
21 Postów

Ja niestety jeśli dłużej niż kilka minut ponoszę 4-5 kg, to rano się nie podniosę z łóżka smile.
Najważniejsze żeby utrzymać właściwą temperaturę i spać spokojnie nawet jeśli jest awaria domowej lodówki.

A ja rosnę i rosnę... latem zimą na wiosnę
Jak nie ciałem to duchem big_smile

Mamutek
Lena
ranks
useravatar
710 Postów

pojawił się na olx używany Dison 1500,może kogoś zainteresuje  https://www.olx.pl/oferta/dison-bc-1500 … d05c826834 , ja mam  i jestem bardzo zadowolona , korzystamy często na długich trasach.

Ania72
ranks
useravatar
242 Posty

Informacje forum

Statystyki:

Ilość wątków:
1429
Ilość sond:
1